9 листопада 2018 р.

День української мови та писемності


     «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…», - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
 Цьогоріч учні 2-Б класу вирішили зустріти свято української мови і писемності по-особливому. Класний керівник Зуєва А.С. запропонувала дітям поринути в прадавні часи та побути в ролі первісної людини, пройти весь шлях становлення мови. Діти вчилися розмовляти жестами за допомогою вправи «Крокодил», а вправа «Піктограма» допомогла зрозуміти як люди спілкувалися за допомогою малюнків; розширити свій словниковий запас дала можливість вправа «Ромашка», де діти добирали епітети і порівняння до слів. Мовне дерево допомогло дізнатися яке глибоке коріння має українська мова, а на яблучках якими заповнили кошик, діти записували асоціації до словосполучення «Українська мова», тим самим зрозумівши, що вона неоціненний скарб. Дивилися презентацію «Скорботний календар української мови» та наостанок декламували вірші.
   «Давайте будемо розмовляти по-українському. Ми довго ждали сього. Бо не подоба цуратися свого рідного слова!» (Олена Пчілка)













Немає коментарів:

Дописати коментар